Alkomat Alcolife F9 - Dlaczego warto?

Alkomat Alcolife F9 to urządzenie wysokiej jakości, wyposażone w bardzo czuły sensor, który umożliwia wykonywanie niezwykle dokładnych pomiarów. Sprzęt ten doskonale sprawdza się zarówno wśród osób prywatnych, jak i policji czy firm kontrolujących trzeźwość swoich pracowników. Alkomat bezustnikowy Alcolife F9 to sprzęt dowodowy. Oznacza to, iż może służyć on jako dowód w sprawie. Dużą zaletą tego urządzenia jest również jakość jego wykonania. Został wyprodukowany on z solidnych materiałów, dzięki czemu cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Ponadto posiada wiele przydatnych funkcji i jest łatwy w obsłudze.

Gdzie kupić Alkomat Alcolife F9?

Alkomat bezustnikowy Alcolife F9 możesz zamówić na stronie: https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-bezustnikowy-ALCOLIFE-F9/68. Firma Polskie Centrum Kalibracji oferuje to urządzenie w bardzo konkurencyjnej cenie. Ponadto zapewnia szybką wysyłkę. Zamawiając Alcolife F9, otrzymasz w komplecie etui na zamek, 4 baterie AAA, 6 ustników wielorazowego użytku, instrukcję w języku polskim i kartę gwarancyjną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym alkomacie bezustnikowym, skontaktuj się z przedsiębiorstwem Polskie Centrum Kalibracji. Specjaliści z tej firmy z przyjemnością przedstawiają Ci szczegóły na temat tego urządzenia.

Alkomat Alcolife F9 - Specyfikacja

Alcolife F9 to profesjonalny alkomat wyposażony w nowoczesny sensor elektrochemiczny, który umożliwia przebadanie wielu osób w krótkim czasie. Sprzęt ten pozwala na zapisywanie do 28 000 wyników i wybieranie jednostki pomiarowej np. mg/L, mg/100mL, ‰ & %. Posiada on zaawansowane oprogramowanie umożliwiające pobieranie danych z pomiarów do komputera. Alkomat Alcolife F9 wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz LCD z trójkolorowym podświetleniem i 3 klawisze funkcyjne. Posiada on funkcję automatycznego monitorowania przepływu powietrza oraz szybkiego badania przesiewowego zawartości alkoholu z czujnikiem elektrochemicznym.

Alcolife F9 - cena

Ile kosztuje alkomat bezustnikowy Alcolife F9? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na to pytanie, wejdź na stronę: https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-bezustnikowy-ALCOLIFE-F9/68. Obok zdjęcia poglądowego produktu znajdziesz informację o jego cenie. Możesz być pewien, że oferta firmy Polskie Centrum Kalibracji jest bardzo konkurencyjna. Ponadto kupując alkomat na stronie tego przedsiębiorstwa, masz gwarancję, że otrzymasz produkt oryginalny, pochodzący z pewnego źródła. Dodatkowo obsługa Polskiego Centrum Kalibracji chętnie doradza i rozwiewa wątpliwości swoich klientów. Zatem, jeśli masz pytania dotyczące alkomatu Alcolife F9, to skontaktuj się ze specjalistami z tej firmy.