Dlaczego warto zakupić bezustnikowy alkomat?

Przede wszystkim alkomat bezustnikowy to niesamowita wręcz wygoda użytkowania. Takie urządzenie możemy mieć przy sobie zawsze, dzięki czemu w razie nagłej potrzeby bez najmniejszego problemu będziemy mogli wykonać pomiar. To o tyle duże ułatwienie, że po imprezie nie będziemy musieli się udawać na najbliższy komisariat, aby poprosić o zbadanie alkomatem i dowiedzieć się, czy możemy już jechać do domu, czy jeszcze musimy zaczekać. Alkomatu można używać wiele razy i łatwo go przetransportować, a do tego jest bardzo wygodny i prosty w użyciu, co przecież dla wielu osób ma ogromne wręcz znaczenie.

Alkomat bezustnikowy Alco-Tech At-1000 - Specyfikacja

Alkomat Alco-Tech AT-1000 ma trzy różne metody pomiaru - ‰ BAC, mg/L, mg/100 ml - dzięki temu można sprawdzić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu na różne sposoby. Zakres pomiarowy zaczyna się oczywiście na 0, a kończy na maksymalnie 4 promilach. Rezultat pomiaru wyświetlany jest na ekranie z dokładnością do 3 miejsc po przecinku. Dzięki zaawansowanej technologii pobór próbki do pomiaru trwa mniej niż jedną sekundę. Za przeprowadzenie pomiaru odpowiada natomiast specjalny sensor elektrochemiczny. To bardzo precyzyjny i zaawansowany element, dzięki któremu możliwe jest określenie stężenia alkoholu w powietrzu wydychanym niezależnie od tego, jaki alkohol spożywała osoba badana.

Alkomat AT-1000 - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć alkomat AT-1000 jest to, ile takie urządzenie ostatecznie będzie kosztować. Ceny alkomatów na rynku są bardzo różne - zaczynają się od kilkudziesięciu złotych za najprostsze modele, a kończą na kilkunastu tysiącach. Model AT-1000 od Alco-Tech to model plasujący się w środku stawki. Jego cena nieco wykracza poza tysiąc złotych, jednak jest to kwota, którą absolutnie warto zainwestować w sprzęt tego typu, jeżeli realnie zależy nam na prawdziwych i rzetelnych rezultatach. Zdecydowanie produkt warty swojej ceny, biorąc pod uwagę jakość jego wykonania oraz możliwości.